Bakan Kılıçtan Mısır Açık Tekvando Turnuvasındaki Milli Takıma Kutlama

Mısır Bülteni 789 Gösterim

Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Mısır Açık Tekvando Turnuvası’nda madalya kazanan milli sporcuları tebrik etti.

Turnuvada kazanılan puanların olimpiyat yolunda önemli olduğuna dikkati çeken Bakan Kılıç, mesajında şu ifadelere yer verdi:

“Milli sporcularımız, Mısır’ın Luxor şehrinde düzenlenen tekvando turnuvasının ilk gününde bizleri gururlandıran sonuçlara imza attı. İrem Yaman, Dürdane Altunel ve Serdar Yüksel’i madalya kürsüsünde yer aldıkları için kutluyorum. 2016 Rio de Janeiro Olimpiyat Oyunları yolunda bu tür turnuvalarda kazanılan puanların önemi büyük. Sporcu ve teknik heyetimizin de bunun bilincinde olmaları bizleri ayrıca mutlu ediyor. Bu güzel haberleri gelecek turnuvalarda da sık sık alacağımıza gönülden inanıyorum.”

Hakkında
Mısır Bülteni

Mısır Bülteni (MB) Türkiye kamuoyunu Mısır’daki siyasi, toplumsal, kültürel ve ekonomik gelişmeler başta olmak üzere hemen her alanda bilgilendirmek amacıyla kurulmuş bağımsız bir platformdur. MB’nin öncelikli amacı okuyuculara Mısır’daki gelişmeleri objektif bir biçimde aktararak Ortadoğu’nun bu önemli ülkesi hakkında doğru bilgiye sahip olmalarını sağlamaktır.

Yorum Yap